Національна громадська платформа
«Реформуємо МВС: прозорість та відповідальність»

версія для друку

Комзюк Анатолій Трохимович

Доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, декан факультету права, економіки, психології та інформаційних технологій ННІ заочного та дистанційного навчання Харківського національного університету внутрішніх справ.

У 1985 р. закінчив Харківський юридичний інститут за спеціальністю «правознавство». З 1992 р. працює у Харківському національному університеті інституті внутрішніх справ на різних посадах, в тому числі начальника кафедри адміністративного права, проректора з наукової роботи, декана факультету.

У 2002 році захистив докторську дисертацію на тему «Адміністративний примус в правоохоронній діяльності міліції в Україні». Напрямами його наукових інтересів є проблеми адміністративного права, адміністративного судочинства. З цих питань опублікував понад 120 наукових та навчально-методичних праць. Бере активну участь у атестації науково-педагогічних кадрів. Під його науковим консультуванням і керівництвом захищено 11 докторських і 50 кандидатських дисертацій.

 

Рекомендувати цей матеріал

Поставити посилання у соцмережі