Національна громадська платформа
«Реформуємо МВС: прозорість та відповідальність»

версія для друку

Яковець Ірина Станіславівна

11 травня 1973 року народження, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник.

Працює на посаді провідного наукового співробітника Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса  Національної Академії правових наук України. Асистент кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Лауреат Премії Президента України для молодих вчених 2008 року.

Адвокат, учасник пілотного проекту «Правова допомога» у Харківському регіоні.    

Член Наукової Ради Державної пенітенціарної служби України та заступник Голови Харківської обласної спостережної комісії.

Експерт та учасник проектів: «Навчально-орієнтаційна програма Ради Європи з протидії дискримінації», «Спостережні комісії: ефективний інструмент громадського контролю»; «Громадський контроль в Україні: стан та перспективи розвитку»; «Підтримка пенітенціарної реформи в Україні», «Підтримка в’язничної реформи в Україні», «Посилення боротьби з жорстоким поводженням і безкарністю»; «Спостережні комісії як інструмент громадського контролю за дотриманням прав людини в пенітенціарних установах»; «Реформування кримінально-виконавчої системи України через призму висвітлення у засобах масової інформації»; «Реформування ювенальної юстиції в Україні» та ін.

Автор понад 150 наукових публікацій.

Рекомендувати цей матеріал

Поставити посилання у соцмережі