Національна громадська платформа
«Реформуємо МВС: прозорість та відповідальність»

версія для друку

Бондаренко Олександр Володимирович

Має дві освіти:

У 2014 закінчив Київський міжнародний університет. Наразі навчається у магістратурі Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка.

Вільно володіє українською, англійською та російською.

З 01 серпня 2013 року працює у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на посаді старшого інспектора.

До основних завдань входить виявлення в діяльності правоохоронних органів фактів катувань та їх документування, встановлення фактів незаконних доставлень, затримань, тримань осіб, обмежень у праві пересування осіб, не процесуальних витребовувань інформації, розгляду заяв про злочини в порядку Закону України Про звернення громадянпроведення неефективних розлідувань за вищезазначеними фактами. Окремий напрямок є здійснення моніторингу процесуальних прав затриманих та взятих під варту осіб, збір та аналіз інформації про практику застосування органами досудового розслідування Європейських стандартів у сфері захисту прав людини під час здійснення кримінального провадження, зокрема, дотримання права на захист, на заборону катувань, на ефективне офіційне розслідування, на медичну допомогу, на конфіденційність. 

Рекомендувати цей матеріал

Поставити посилання у соцмережі