Національна громадська платформа
«Реформуємо МВС: прозорість та відповідальність»

версія для друку

Синявська Олена Юхимівна

Доктор юридичних наук, професор, полковник міліції, начальник навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання ХНУВС,

Сфера наукових інтересів – робота з персоналом, правовий та соціальний захист персоналу ОВС. У 2001 році була захищена дисертація на здобуття наукового ступеня кандидат юридичних наук на тему «Засоби забезпечення службової дисципліни в органах внутрішніх справ України (організаційно-правові питання)», а у 2008 році - дисертація на здобуття наукового ступеня доктор юридичних наук на тему «Організаційно-правові засади забезпечення життєдіяльності персоналу органів внутрішніх справ України».

Працює в органах внутрішніх справ з 1994 року: з травня 1994 р. по листопад 2001 р. працювала у підрозділі по роботі з особовим складом (пройшла шлях від нижчої посади до начальника цього підрозділу) управлінні по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Сумській області. З листопада 2001 року працює у Харківському національному університеті внутрішніх справ (на посадах доцента кафедри, професора кафедри, начальника кафедри, начальника факультету, начальника навчально-наукового інституту).

Рекомендувати цей матеріал

Поставити посилання у соцмережі