Національна громадська платформа
«Реформуємо МВС: прозорість та відповідальність»

версія для друку

Савченко Андрій Володимирович

Доктор юридичних наук, професор, полковник міліції.

Освіта вища. У 1996 р. закінчив з Українську академію внутрішніх справ, у 1999 р. – Київський державний лінгвістичний університет, а у 2000 р. – Національну академію ФБР США (Квантіко, штат Вірджинія, 202 сесія).

В органах внутрішніх справ з 1992 року. З 2010 р. – начальник кафедри кримінального права Національної академії внутрішніх справ. Має значний досвід науково-педагогічної роботи, методичної та організаційної роботи. Автор (співавтор) понад 250 наукових, навчальних і навчально-методичних праць (зокрема, 6 монографій, 4 підручників, 10 навчальних і навчально-методичних посібників, у т.ч. мультимедійних). Учасник близько 100 міжнародних, всеукраїнських і міжвузівських науково-теоретичних та науково-практичних конференцій, семінарів і круглих столів. Член Науково-консультативної ради Верховного Суду України. Позаштатний консультант Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Сфера наукових інтересів: кримінально-правова протидія організованій злочинності та корупції, катуванню, шахрайству, контрабанді, злочинам проти суспільної моральності, злочинам у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням публічних послуг; мотив і мотивація злочину; теорія кваліфікації злочинів; проблеми компаративного кримінального права (зокрема, євроатлантичного вектору).

Рекомендувати цей матеріал

Поставити посилання у соцмережі