Національна громадська платформа
«Реформуємо МВС: прозорість та відповідальність»

версія для друку

Казанчук Ірина Дмитрівна

Кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри адміністративної діяльності ОВС Харківського національного університету внутрішніх справ полковник міліції. Освіта вища, у 1998 році з відзнакою закінчила Університет внутрішніх справ (м. Харків). В органах внутрішніх справ з 1994 року.

Автор понад 130 наукових робіт. Учасник багатьох міжнародних науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів з правозахисної тематики. Опублікувала монографію «Паблік рілейшнз в діяльності органів внутрішніх справ». Є співавтором низки навчальних посібників, підручників з грифом МОН України, навчально-методичних матеріалів з адміністративного права, діяльності правоохоронних органів. Член Союзу юристів України. З 2009 року по 2012 роки працювала помічником–консультантом депутата Харківської обласної ради. Брала участь у розробці законодавства України, в тому числі, приведенні його у відповідність із міжнародними зобов'язаннями України в правоохоронній галузі.

Сфера наукових інтересів: public relations, реформування правоохоронних органів, навчання поліції, інформаційне право, розробка проектів й здійснення організаційних заходів щодо проведення іміджевої стратегії за допомогою засобів масової інформації у процесі формування думки про органи внутрішніх справ. 

Рекомендувати цей матеріал

Поставити посилання у соцмережі