Національна громадська платформа
«Реформуємо МВС: прозорість та відповідальність»

версія для друку

Роман Баховський

Львів’янин, пластун, майстер спорту з веслування, дві вищі освіти (Правознавство/Фізичне виховання). 2014 Випускник програми ефективного державного управління Good Governance, Львівської бізнес школи УКУ, 2013-2014 учасник навчальних курсів компанії RTC по Human Resources Management.

До 30 листопада 2013 року працював у відділі кадрового забезпечення Львівського міського управління міліції. 01.12.13 – 26.02.2014 Активний член самооборони Майдану, шукаю роботу на позиції менеджера по персоналу у приватних компаніях. З березня 2014 Громадський діяч по напрямку реформи міліції, численні тематичні заходи, обговорення, концептуальні напрацювання із експертними середовищами Львова та Києва. Публічні пропозиції і висвітлення свого бачення реформ, які базуються на зміні процесів роботи з персоналом в міліції, перехід від пострадянської моделі до сучасного менеджменту персоналу (HR, People management). Робота з Експертною радою при МВС, внесення пропозицій, що стосуються роботи з персоналом, до Загальнодержавної стратегії реформування, яку в подальшому затверджує Кабінет міністрів України.

З серпня 2014 з відчутним спротивом системи, поновився на службу в органи внутрішніх справ, на посаду Заступника начальника управління кадрового забезпечення. Робота по пілотним ініціативам реформ міліції у Львові, з подальшим наданням конкретних вимог у МВС. Постійна аналітична та проектна робота над змінами процесів роботи з персоналом, просвітництво серед рядів міліції Львівщини, ініціативи електронного урядування та Community policing, зустрічі та переговори з міжнародними експертами.

Квітень 2015, презентація Першому заступнику міністра внутрішніх справ, Начальнику департаменту кадрового забезпечення МВС, експертам Реанімаційного пакету реформ, Фонду «Відродження» та Національна платформа "Реформа МВС" проекту Реформа системи роботи з персоналом регіонального підрозділу МВС України (структура, посадові інструкції, завдання та показники ефективності, модель компетенції)

На початок червня 2015 року заплановано фіналізувати даний проект, організувавши широке обговорення з експертами у даній галузі та працівниками міліції, які перебувають на посадах пов’язаних із кадровим забезпечення ГУМВС України у Львівській області. Остаточно визначити основні завдання відділів які пропонується створити, ключові показники ефективності та алгоритми виконання цих завдань.

Окрім цього ведеться активна робота по супроводженню усіх стадій проекту «Моя Нова Поліція».

Рекомендувати цей матеріал

Поставити посилання у соцмережі