Національна громадська платформа
«Реформуємо МВС: прозорість та відповідальність»

версія для друку

Наказ МВС України від 01.07.2014 № 622 "Про підготовку та проведення експерименту з удосконалення діяльності органів і підрозділів внутрішніх справ ГУМВС України у Львівській області"

10.07.2014
Текст

Міністерство внутрішніх справ України

 

НАКАЗ

 

01.07.2014                                             м. Київ                               №  622

 

                    

Про підготовку та проведення

експерименту з удосконалення

діяльності органів і підрозділів

внутрішніх справ ГУМВС України у

Львівській області

 

Відповідно до підпункту 5 пункту 4 Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого Указом Президента України від              06 квітня 2011 року № 383, з метою вдосконалення діяльності органів внутрішніх справ, упровадження європейських стандартів їх функціонування та взаємодії з населенням

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Здійснити в період з 01 липня до 31 жовтня 2014 року підготовку та проведення експерименту з удосконалення діяльності органів і підрозділів внутрішніх справ Головного управління МВС України у Львівській області (далі – експеримент).

2. Затвердити такі, що додаються:

2.1. План заходів з підготовки та проведення експерименту.

2.2. Склад Комісії з питань організаційно-методичного супроводження експерименту та узагальнення його результатів (далі – Комісія).

3. Доручити голові Комісії Загарії Д.Д.:

3.1. Створити робочі групи за напрямами: проведення аналізу сучасного стану органів і підрозділів Головного управління МВС України у Львівській області; оптимізація структури; взаємодія органів місцевої влади з міліцією; реформування діяльності підрозділів Державної автомобільної інспекції; запровадження нових показників ефективності роботи; зміни в процедурах кадрової роботи; запровадження моделі community policing у роботі з населенням, підвищення рівня прозорості та відповідальності в діяльності.

До складу зазначених робочих груп залучати досвідчених фахівців органів внутрішніх справ, науково-педагогічних працівників, а також (за згодою) представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій тощо, а також визначати їх чисельність та повноваження.

3.2. Систематично висвітлювати хід проведення експерименту в засобах масової інформації та в електронних інформаційних мережах.

4. Координацію роботи з підготовки і проведення експерименту покласти на Експертну раду з питань захисту прав людини в системі органів внутрішніх справ та реформування відомства (далі – Експертна рада).

5. Експертній раді (Захаров Є.Ю.), Комісії (Загарія Д.Д.) підсумки експерименту підбити на засіданні Експертної ради в листопаді 2014 року.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Міністр

А.Б. Аваков

 

Рекомендувати цей матеріал

Поставити посилання у соцмережі


коментарі

Щоб розмістити повідомлення чи коментар на сайт, вам потрібно увійти під своїм логіном  »»
Ви також можете скористатись формою для коментарів від соціальних сетей